Тренінг по інформаційній розвідці та навчанню OSINT-технікам
17 червня у Чернігові для журналістів, блогерів і громадських активістів області пройде безкоштовний тренінг по інформаційній розвідці та навчанню OSINT-технікам. Практичне навчання проводить радник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін.
Навчання у місті організоване за підтримки освітнього проекту ВУМ on-line, мета котрого допомогти кожному зацікавленому зробити перший крок у самоосвіті. Від імені команди OSINT Academy висловлюємо подяку за ініціативу та допомогу співорганізаторам.
Початок: 17 червня о 15:00 (завершення о 19:00).
Адреса: вул Полуботка, 6а (Експертна думка)
Ознайомитись із програмою тренінгу.
Реєстрація обов’язкова — http://osint.academy/registration/
Вартість: БЕЗКОШТОВНО
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.