Чернігівські кікбоксери звітують про успішний виступ на Чемпіонаті Світу в Німеччині
25 травня о 17:00 у приміщенні Деснянської районної ради (актовий зал на 3-му поверсі) відбудеться прес-конференція за участю чернігівських кікбоксерів та тренерів, з приводу успішного виступу на міжнародних змаганнях.
На Чемпіонаті Світу з кікбоксингу ИСКА, що проходив у Штутгарті (Німеччина) Збірна України завоювала 9 золотих, 13 срібних та 9 бронзових медалей.
У змаганнях взяли участь 35 країн світу (США, Ямайка, Австралія, Єгипет, Англія, Франція, Італія, Іспанія, Греція, Німеччина, Польща, Угорщина, Румунія, Данія, Норвегія, Швеція, Швейцарія, Шотландія, Ірландія, Іран ......). Загалом більше 600 учасників.
Чернігівські спорстмени внесли свою лепту в загальний доробок збірної. Захар Ліхіна виборов 2 золота і 1 срібло, Михайло Єрко 3 золоті нагороди і 1 срібну, Сергій Шрам - золото і 2 срібла.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.