Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 04:04:01

Чому важливо бути обізнаним в питаннях збереження репродуктивного здоров’я?

17.05.2016   10:00Агенцiя

17 травня об 10:00 відбудеться прес-конференція, присвячена підведенню підсумків проведення інформаційної компанії до Всеукраїнського тижня Планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я, а також підведення підсумків реалізації чергового етапу проекту «Здорова родина – здорова країна», що реалізує в Чернігівській області ММЦ «Жменя» за підтримки програми «Здоров’я жінок України».

Голова правління ММЦ «Жменя» Регіна Гусак розповість про результати реалізації попередніх етапів проекту «Здорова родина – Здорова країна» у Чернігові та області. А також представить «щоденник проведення заходів в рамках інформаційної компанії до Всеукраїнського тижня Планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я».

Координатор роботи з волонтерами та організації масових просвітницьких заходів Антоніна Федорченко розповість про форми результати роботи з волонтерами та інноваційні форми роботи, які використовувалися в рамках проекту.

Крім того журналістам будe запропонована перевірити свій власний рівень знань та захисту (і видані засоби контрацепції).

Прес-конференція проводиться в рамках проекту «Здорова родина – здорова країна» за підтримки Програми «Здоров`я жінок в Україні».
Дата проведення: 17 травня об 10.00 Місце проведення: П`ятницька 39 (будівля ЦНТІІ), оф. 105 (приміщення ГО «Голос батьків»)

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини