Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 09:52:43

Чому важливо бути обізнаним в питаннях збереження репродуктивного здоров’я?

17.05.2016   10:00Агенцiя

17 травня об 10:00 відбудеться прес-конференція, присвячена підведенню підсумків проведення інформаційної компанії до Всеукраїнського тижня Планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я, а також підведення підсумків реалізації чергового етапу проекту «Здорова родина – здорова країна», що реалізує в Чернігівській області ММЦ «Жменя» за підтримки програми «Здоров’я жінок України».

Голова правління ММЦ «Жменя» Регіна Гусак розповість про результати реалізації попередніх етапів проекту «Здорова родина – Здорова країна» у Чернігові та області. А також представить «щоденник проведення заходів в рамках інформаційної компанії до Всеукраїнського тижня Планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я».

Координатор роботи з волонтерами та організації масових просвітницьких заходів Антоніна Федорченко розповість про форми результати роботи з волонтерами та інноваційні форми роботи, які використовувалися в рамках проекту.

Крім того журналістам будe запропонована перевірити свій власний рівень знань та захисту (і видані засоби контрацепції).

Прес-конференція проводиться в рамках проекту «Здорова родина – здорова країна» за підтримки Програми «Здоров`я жінок в Україні».
Дата проведення: 17 травня об 10.00 Місце проведення: П`ятницька 39 (будівля ЦНТІІ), оф. 105 (приміщення ГО «Голос батьків»)

Останні новини Чернігівщини

12 липня - День рибалки

12 липня - День рибалки 08:36

Багато хто з нас, особливо особи чоловічої статі, люблять посидіти де-небудь за вудкою в спокійній обстановці, сподіваючись при цьому на хороший улов.

12 липня – дeнь aнгела Петpа і Пaвла

12 липня – дeнь aнгела Петpа і Пaвла 08:34

У православному церковному календарі цей день присвячується пам'яті відразу двох апостолів - Петра і Павла.

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини