Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 03:18:56

Восьма сесія Чернігівської міської ради сьомого скликання

26.05.2016   10:00Агенцiя

26 травня о 10 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7) відбудеться восьма сесія Чернігівської міської ради сьомого скликання.

На розгляд сесії внесені такі питання

1. Про виконання міського бюджету за І квартал 2016 року.

2. Про використання коштів резервного фонду міського бюджету за І квартал 2016 року.

3. Про Програму “Безпечне місто Чернігів на 2016-2017 роки”.

4. Про Програму компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян в міському електро- та автомобільному транспорті загального користування на 2016 рік.

5. Про Програму підтримки громадських організацій міста Чернігова на 2016 рік у новій редакції.

6. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова житлового фонду, об’єктів соціальної інфраструктури та об’єктів (елементів) благоустрою.

7. Про погодження інвестиційної програми по транспортуванню та постачанню теплової енергії ТОВ ФІРМИ “ТЕХНОВА” на 2016 рік.

8. Про погодження інвестиційної програми ПАТ “Облтеплокомуненерго” на 2016 рік.

9. Про відчуження транспортних засобів.

10. Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання), зі змінами та доповненнями.

11. Про внесення змін до структури виконавчих органів міської ради та затвердження Положення про юридичний відділ Чернігівської міської ради у новій редакції.

12. Про надання дозволу на розробку концепції Генерального плану міста Чернігова.

13. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку земельних відносин на території міста Чернігова на 2013 - 2016 роки.

14. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва та будівництва індивідуальних гаражів.

15. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою про передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам, поновлення договорів оренди громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та городництва.

16. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.

17. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам.

18. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.

19. Про визначення переліку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами.

20. Про депутатські запити.

21. Різне.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.