Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 18:54:20

Стратегічна сесія з розвитку Чернігова

23.04.2016   10:00Агенцiя

23 квітня з ініціативи Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка в Чернігівській міській раді відбудеться незвичний для міста захід.

Всіх небайдужих чернігівців запрошують поговорити про майбутнє міста.

Учасники заходу в режимі стратегічної сесії висловлять своє бачення того, яким буде Чернігів через кілька років, чи стане він територією розвитку, які стратегічні пріоритети повинно мати місто та як спрямувати енергію активних містян на його успішний розвиток.

Захід модеруватиме Вікторія Подгорна, заступник голови експертної ради "Київ Smart City". Партнер Стратегічної сесії - Агенство "Prime media", інформаційна підтримка - ТРА "Новий Чернігів", Чернігівська медіа-група та телеканал "Дитинець".

Участь у заході можуть взяти всі чернігівці.

Необхідна зареєструватися за тел. 774944 або заповнити електронну реєстраційну форму.

Як повідомив заступник міського голови Олександр Ломако, цей захід відбудеться в рамках розробки нової стратегії розвитку Чернігова, робота над якою нещодавно розпочалася:

"Важливо, щоб над візією майбутнього міста працювали не лише експерти та чиновники, а й мешканці міста. Вони мають бути максимально долучені до цього процесу. Саме для цього в міській раді проводиться Стратегічна сесія. Закликаю всіх чернігівців, хто має активну громадянську позицію та хоче допомогти рідному місту, зареєструватися та взяти участь. Це не єдиний такий захід, який ми плануємо в рамках роботи над розробкою нової стратегії розвитку міста".

 Захід відбудеться 23 квітня о 10.00 у залі засідань міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції?

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції? 17:07

Субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад - це один з інструментів підтримки розвитку ОТГ за кошти державного бюджету.

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець 17:02

- Колеги, я вас прошу, давайте без пафосу, - такими були перші слова Прем’єр-міністра Олексія Гончарука у Козельці. На центральній площі селища його зустрічали керівники обласного, районного та місцевого рівнів.

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), -

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), - 15:20

йшлося на семінарі за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Правові основи функціонування державної системи страхового фонду документації України», яке було проведено Чернігівським центром підвищення кваліфікації для начальників архівних відділів районних державних адміністрацій, Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад.

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність 14:08

Експерти Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та представники місцевої влади і активісти Новобілоуської ОТГ обговорили проект Статуту громади та розвиток освітньої мережі на зустрічі 19 лютого 2020 року.

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини