Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 21:05:30

Міські зібрання у форматі Town Hall Meetings "Проблема утилізації побутових відходів: регіональний аспект?"

27.04.2016   14:00Агенцiя

Захід організовує ГО «Лабораторією законодавчих ініціатив» за ініціативою народного депутата України Олександра Черненка в рамках проекту Модельний округ за підтримки Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом «Східна Європа»

Дата проведення: 27 квітня, початок реєстрації о 14.00.

Місце проведення: м. Чернігів, проспект Миру, 49, кім. 49

Запрошуємо усіх небайдужих жителів Чернігівщини долучитися до Міських зібрань та особисто прийняти участь у виборі способу утилізації побутових відходів. В ході обговорень будемо шукати відповіді на питання щодо перспектив реформування сфери поводження з побутовими відходами роль органів місцевого самоврядування до та після реформування.

Учасникам Міських зібрань буде запропоновано обрати оптимальний варіант серед запропонованих шляхів утилізаіції побутових відходів шляхом прямого голосування. Між учасниками зібрань та народним депутатом України Олександром Черненко буде підписано Меморандум про його підтримку впровадження обраної системи утилізації відходів у Чернігівській області.

Реєстрація на захід за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1l9uRxx52S_kpMXlilRdeu7HVoLJM3C77VjjiWR7c5EE/viewform#responses

Телефони для довідок: Олександр Соломаха, тел.+38050-832-73-48

Останні новини Чернігівщини

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції?

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції? 17:07

Субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад - це один з інструментів підтримки розвитку ОТГ за кошти державного бюджету.

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець 17:02

- Колеги, я вас прошу, давайте без пафосу, - такими були перші слова Прем’єр-міністра Олексія Гончарука у Козельці. На центральній площі селища його зустрічали керівники обласного, районного та місцевого рівнів.

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), -

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), - 15:20

йшлося на семінарі за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Правові основи функціонування державної системи страхового фонду документації України», яке було проведено Чернігівським центром підвищення кваліфікації для начальників архівних відділів районних державних адміністрацій, Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад.

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність 14:08

Експерти Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та представники місцевої влади і активісти Новобілоуської ОТГ обговорили проект Статуту громади та розвиток освітньої мережі на зустрічі 19 лютого 2020 року.

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини