Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 грудня, 19:53:45

Міські зібрання у форматі Town Hall Meetings "Проблема утилізації побутових відходів: регіональний аспект?"

27.04.2016   14:00Агенцiя

Захід організовує ГО «Лабораторією законодавчих ініціатив» за ініціативою народного депутата України Олександра Черненка в рамках проекту Модельний округ за підтримки Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом «Східна Європа»

Дата проведення: 27 квітня, початок реєстрації о 14.00.

Місце проведення: м. Чернігів, проспект Миру, 49, кім. 49

Запрошуємо усіх небайдужих жителів Чернігівщини долучитися до Міських зібрань та особисто прийняти участь у виборі способу утилізації побутових відходів. В ході обговорень будемо шукати відповіді на питання щодо перспектив реформування сфери поводження з побутовими відходами роль органів місцевого самоврядування до та після реформування.

Учасникам Міських зібрань буде запропоновано обрати оптимальний варіант серед запропонованих шляхів утилізаіції побутових відходів шляхом прямого голосування. Між учасниками зібрань та народним депутатом України Олександром Черненко буде підписано Меморандум про його підтримку впровадження обраної системи утилізації відходів у Чернігівській області.

Реєстрація на захід за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1l9uRxx52S_kpMXlilRdeu7HVoLJM3C77VjjiWR7c5EE/viewform#responses

Телефони для довідок: Олександр Соломаха, тел.+38050-832-73-48

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повідомила про підозру жінці, яка крала квіти на кладовищі

Прокуратура повідомила про підозру жінці, яка крала квіти на кладовищі 19:45

Чернігівською окружною прокуратурою повідомлено про підозру мешканці одного з сіл Чернігівського району та області за фактом незаконного заволодіння предметами з могили військовослужбовця

Рятувальники провели роз’яснювальну роботу з любителями зимової риболовлі

Рятувальники провели роз’яснювальну роботу з любителями зимової риболовлі 10:13

Водойми області тільки-но почали вкриватися льодовим покровом, а любителі вже вийшли на зимову риболовлю. На жаль, люди іноді не замислюються, що така безпечність може коштувати їм життя. Тож, щоб запобігти нещасним випадкам на водоймах співробітники Корюківського районного відділу Головного управління ДСНС провели профілактично-інформаційний рейд.

Мистецький початок грудня

Мистецький початок грудня 10:06

Перший зимовий місяць у Чернігівському драмтеатрі ім. Т.Г.Шевченка обіцяє бути насиченим різноманітними культурно-мистецькими заходами. Це і передсвяткові концертні програми, і прем’єра казки та інтермедії для дітей біля Новорічної ялинки, і поновлені вистави діючого репертуару театру.

 Герої боїв біля Чернігова — у другій серії трилогії Суспільного «Битва за Чернігів»

Герої боїв біля Чернігова — у другій серії трилогії Суспільного «Битва за Чернігів» 09:57

6 грудня о 20:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів вийде друга частина документального фільму «Битва за Чернігів».

“BissQuit”: “Jazz-Куліса vol. XVII”

“BissQuit”: “Jazz-Куліса vol. XVII” 09:44

Оновлений склад — і нова концертна програма! Проєкт Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” ще раз підкреслює: “Джаз — музика вільних людей!”. Це гасло під час війни як ніколи актуальне.