Обласна координаційна Рада спільного проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" (МРГ) у Чернігівській області
19 квітня, у вівторок, у Чернігівській обласній державній адміністрації за участю першого заступника голови ОДА Леоніда Сахневича відбудеться засідання обласної координаційної Ради спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) у Чернігівській області.
Початок заходу: 14:00 год.
Місце проведення: зала №2 обласної державної адміністрації.
Контактний телефон: (0462) 67-53-72.
УВАГА. По завершенню засідання відбудеться прес-конференція для представників ЗМІ. Орієнтовний початок: 15:00 год.
Спікери:
· спеціаліст з розвитку громад Проекту ЄС \ ПРООН МРГ Олександр Рябий;
· координатори проекту у Чернігівській області Владислав Сила та Ніна Подколзіна;
· заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури обласної державної адміністрації Сергій Ситник.
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).