Прибирання до Дня довкілля
16 квітня Україна відзначає День довкілля!
ГФ "Самооборона Чернігівщини" не може бути осторонь такої позитивної справи, як поліпшення стану нашої природи.
Запрошуємо долучатися до нас усіх бажаючих!
16 квітня(субота) о 10.00 прибиратимемо територію парку - перехрестя вулиць Пухова і Доценко, де нещодавно висадили іменні дерева на честь воїнів, загиблих під час АТО.
З собою мати зручний одяг та хороший настрій. Разом зробимо чистим наш Че!
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.