Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 03:32:31

Прес-конференція "Футбол – це більше, ніж гра!"

08.04.2016   11:00Агенцiя

Місце проведення:   м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 88,    на території Спортивного комплексу «Хімік» 
Дата: 8 квітня, об 11.00.
Організатор:  Українська діабетична федерація (УДФ)

7-10 квітня 2016 в м. Чернігові з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, який в цьому році присвячено проблемі цукрового діабету, Українська діабетична федерація проводить Всеукраїнський відкритий футбольний турнір «ДіаЄвро-Україна» За підсумками змагань буде сформовано українську збірну, що прийме участь в Третьому Міжнародному чемпіонат з фут-залу людей з діабетом «ДІАЄВРО 2016» в Сараєво, Боснія і Герцеговина.
 «ДІАЄВРО» - це унікальний соціальний проект, який покликаний привернути увагу суспільства до глобальної проблеми діабету в Україні та світі!
В 2012 року в м. Києві (Україна) було проведено перший Міжнародний чемпіонат з міні-футболу для людей з цукровим діабетом «ДІАЄВРО 2012. До України з'їхались 8 команд, сформованих виключно з людей з діабетом (Україна, Італія, Білорусія, Польща, Хорватія, Словаччина, Казахстан, Узбекистан). Допомогти людям з діабетом повірити в себе і довести суспільству, що діабет не стає на заваді для реалізації будь-якої мрії, було головною метою проекту. Ініціаторами та організаторами проведення чемпіонату виступила Українська діабетична федерація. Ідея чемпіонату належить Валентині Очеретенко – голові Ради Української діабетичної федерації, Віце-президенту Міжнародної діабетичної федерації (IDF) (2003-2009). Можливість проведення таких змагань серед людей з діабетом доводить, що діабет не ставить крапку на спортивному житті, на мріях тих, хто живе з діабетом.
Проект має продовження: в 2013 р відбувся турнір в Хорватії, а в 2014 році в Угорщині, в 2015 в Румунії.
V Міжнародний чемпіонат з фут-залу для людей з діабетом «ДіаЄвро 2016» відбудеться у липні 2016 в Сараєво (Боснія і Герцеговина) (16 команд: Бельгії, Болгарії, Хорватії, Угорщини, Італії, Казахстану, Киргизстану, Португалії, Польщі, Румунії, Росії, Словаччини, Сербії, Словенії, Узбекистану, України).

7-10 квітня 2016 в м. Чернігові Українська діабетична федерація проводить Всеукраїнський відкритий футбольний турнір «ДіаЄвро-Україна» В спортивному заході, приймуть участь представники різних регіонів України (Вінниця, Житомир, Київ, Миколаїв, Одеса, Суми, Харків, Чернігів). Традиційно в рамках заходу буде проведена школа самоконтролю для гравці. Одночасно буде організовано Тренінг для лікарів «Діабет та фізичні навантаження (футбол)», в якому приймуть участь лікарі з Харкова, Сум, Вінниці, Миколаєва, Чернігова.

 

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.