Підсумкова прес-конференція "Чи стане бюджет доступним і зрозумілим?"
30 березня о 14.00 відбудеться підсумкова прес-конференція «Чи стане бюджет доступним і зрозумілим?» в дискусійному клубі "Експертна думка" за адресою м. Чернігів, вул. Полуботка, 6-А.
Представники Центру «Доброчин» презентують результати діяльності проекту «Бюджетний процес – під контроль громади», а саме чи вдалось зробити бюджетний процес більш прозорим та відкритим для громадян в містах Чернігів та Ніжин.
Учасники:
- Дрозд Наталія, керівник проекту, Центр Доброчин
- Микола Силенко, експерт, Офіс реформ в Чернігівській області
- Олександр Підгорний, експерт, Чернігівський Центр Прав Людини
- Ярослав Петраков, експерт, голова Ради молодих вчених, Чернігівський Технологічний Університет.
Останні новини Чернігівщини
Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22
Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.
Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51
Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20
Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.
У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49
10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.
Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08
Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.