Реформування територіальних органів юстиції та системи надання безоплатної правової допомоги, вдосконалення системи он-лайн послуг
24 березня в медіа-центрі «Моє місто», відбудеться прес-конференція «Реформування територіальних органів юстиції та системи надання безоплатної правової допомоги, вдосконалення системи он-лайн послуг».
Час проведення з 11:00 до 12:00.
В прес-конференції візьмуть участь:
в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області – Хардіков В’ячеслав В’ячеславович;
директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області – Протченко Ірина Борисівна;
керівник Центру правової інформації (провідний бібліотекар) при Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка – Примак Вікторія Михайлівна;
представники громадських організацій, що надають безоплатну правову допомогу.
Питання до обговорення:
Які завдання виконуватимуть Бюро правової допомоги?
Які адміністративні послуги можна отримати он-лайн?
Які зміни відбуваються в роботі територіальних управлінь юстиції?
Захід відбудеться у четвер, 24 березня, об 11.00 в приміщенні Центра підвищення кваліфікації державних службовців, пр. Миру, 43 (каб. 2, 3-й поверх).
З питань участі у прес-конференції, будь ласка, звертайтесь до Вікторія Сидорової за телефоном 066-304-89-87 чи / або електронною поштою: My-city@media-center.net.ua
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.