Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 серпня, 13:23:55

Круглий стіл "Сто днів нової влади: перші підсумки"

22.03.2016   10:30Агенцiя

Представництво громадського руху «Чесно»  в Чернігівській області 22 березня проводить круглий стіл «Сто днів нової влади: перші підсумки».

На заході, зокрема, буде презентовано аналіз того які передвиборчі обіцянки почав виконувати міський голова Чернігова Владислав Атрошенко, також представники «Чесно» презентують відомості про  основні пріоритети діяльності депутатських фракцій в міській раді Чернігова.
По завершенню презентації відбудеться обговорення на тему круглого столу.
До участі в заході запрошуються депутати Чернігівської міської ради, представники політичних сил та громадських організацій міста, журналісти.

Дата: 22 березня 2016 року
Місце проведення: Чернігів, вул. Шевченка, 5, (4 поверх)
Початок заходу о 10.30 хв.

Координатор громадського руху ЧЕСНО в Чернігівській області Павло Пущенко (063) 4785562

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини