Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 червня, 13:17:51

Обласний хореографічний фестиваль–конкурс "Надія - 2016"

10.03.2016   10:00Агенцiя

З метою виявлення і підтримки обдарованих дітей, обміну творчими досягненнями та подальшого розвитку мистецтва танцю на Чернігівщині 10 березня з 10:00 по 16:00 на сцені обласного академічного українського музично – драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка, буде про-ведений обласний хореографічний фестиваль–конкурс «Надія - 2016» серед хореографічних колективів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).
Завданнями конкурсу є: виявлення кращих постановок та виконавців в класичній, народній, спортивній бальній та сучасній хореографії; пошук нових хореографічних форм та напрямів балетмейстерської роботи; підтримка талановитих хореографів, балетмейстерів-постановників та дитячих хореографічних колективів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання); обмін досвідом; налагодження творчих зв’язків. Захід спрямований на розвиток творчого потенціалу дітей та молоді, їх самореалізацію та духовне самовдосконалення.

Організаторами фестивалю - конкурсу «Надія – 2016» виступають: Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації; Чернігівський обласний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв; обласний академічний український музично–драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка.

Конкурсанти будуть мати можливість показати свою майстерність в п’яти різних хореографічних номінаціях (класичній, народній, спортивній бальній, сучасній хореографії, а також у жанрі стилізації народного танцю) та трьох вікових категоріях.
Всього в конкурсі візьмуть участь близько 800 учнів з 18 мистецьких навчальних закладів області.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові розпочав роботу велопатруль

У Чернігові розпочав роботу велопатруль 12:56

Сьогодні вперше на вулиці міста виїхав справжній поліцейський велопатруль. Інспектори на двоколісних транспортних засобах вишикувались в сквері імені Богдана Хмельницького, де до них звернувся начальник управління патрульної поліції Андрій Думич.

У партії

У партії "Слуга Народу" призначили керівників обласних осередків. У Чернігівський - Павло Халімон 12:34

У політичній партії «Слуга Народу» призначили керівників обласних осередків у дев’яти регіонах України.

У росіянина на кордоні вилучили кортик

У росіянина на кордоні вилучили кортик 12:07

В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка» на виїзд з України оформлявся легковий автомобіль «Фіат». В якості пасажира в ньому слідував 50-річний громадянин Росії.

Заробітна плата в області. ДОВІДКА

Заробітна плата в області. ДОВІДКА 11:32

На підприємствах, в установах та організаціях Чернігівської області у квітні 2020 року було зайнято майже 173 тис. штатних працівників. На оплату їхньої праці спрямовано 1503 млн.грн. Номінальна заробітна плата в розрахунку на одного штатного працівника становила 8697 грн (в Україні – 10430 грн), що на 5,8% більше, ніж у квітні 2019 року.

Школярам – про філармонійний центр

Школярам – про філармонійний центр 11:27

Група школярів чернігівської школи «МудрАнгелики» - це вже хор? Виявляється, хор, якщо є буквально п’ять хвилин часу і досвідчений педагог.