Регіональний студентський антикорупційний семінар
Mісце проведення: Коледж Економіки та Технологій ЧНТУ, вул. Козацька, 7 (50 років ВЛКСМ,7).
Дата та час: 10 березня (четвер) з 9.30
КОНТАКТИ: тел.: +38 093 23 51 740
Програма заходу:
9-30 Реєстрація учасників
10-00 Відкриття, вступне слово, презентація Студентського антикорупційного руху
10-30 Законодавчі засади та інструменти боротьби з корупцією
11-15 Корупція при вступі до ВНЗ. ЗНО як запобіжник корупції при вступі
12-00 Корупція в студентських гуртожитках та механізм протидії їй
12-45 Обідня перерва
13-30 Роль студентів у протидії корупції в тендерних закупівлях
14-15 Боротьба з корупцією в навчальному процесі
15-00 Академічна доброчесність та боротьба з плагіатом
15-45 Підведення підсумків, обрання регіонального координатора антикорупційного руху
Останні новини Чернігівщини
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.