Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 08:58:44

Відкриття виставки "Класик європейської графіки"

02.03.2016   15:00Агенцiя

2 березня о 15-00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана з нагоди вшанування пам’яті Тараса Шевченка та до 120-річчя від дня народження українського художника Василя Касіяна відбудеться відкриття виставки «Класик європейської графіки».
В експозиції будуть представлені твори, присвячені великому Поету, темі Другої світової війни, ілюстрації до оповідань, портрети видатних діячів та людей праці.
Доповнює виставку скульптурна композиція Володимира Чепелика «Зустріч Сергія Коньонкова та Василя Касіяна».
Твори датовані 1924-1972 роками. 

Останні новини Чернігівщини

11 липня - Всесвітній день шоколаду

11 липня - Всесвітній день шоколаду 08:50

Наукою встановлено той факт, що в шоколаді є елементи, які сприяють як відпочинку, так і психологічному відновленню. З найдавніших часів, шоколад використовувався, як напій.

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

АНОНСИ ПОДІЙ