Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 07:59:57

Еко-активісти звітують про "маленьку перемогу"

02.03.2016   15:00Агенцiя

Активісти проекту «Еко місто» порозумілися з представниками влади Чернігова, увійшли до робочої групи міської ради та внесли пропозиції до «Програми поліпшення екологічного стану на 2016-2017 роки». В результаті проблема збирання та утилізації елементів живлення (відпрацьованих батарейок) в обласному центрі може бути вирішена комплексно та ефективно! Щоправда, цю програму ще мають ухвалити депутати.
 
Яким чином тепер буде вирішуватися питання з утилізацією шкідливих відходів в нашому місті, еко-активісти розкажуть  під час прес-конференції, що відбудеться 2 березня о 15.00 (місце зустрічі – конференц-зала гот. «Україна», пр. Миру, 33). Запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ та громадськості!
 
На запитання журналістів відповідатимуть::
- заступник Чернігівського міського голови Олександр Кириченко;
- керівник проекту зі збору батарейок в місті Чернігів, громадський діяч Тетяна Пекур;
- депутат Чернігівської міської ради Сергій Воробйов;
- представники навчальних закладів, які долучилися до проекту «Еко Батл» (зокрема, Олена Терех, педагог-організатор ЗОШ №30).

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ