Дискусійний клуб "Вища освіта в Європейському Союзі: міф чи реальність. Основні тренди та виклики для українських студентів"
Представництво ЄС в Україні запрошує 22 лютого 2016 за адресою Чернігів, вул. Шевченка 5, прес-центр взяти участь у Дискусійному клубі в стилі hardtalk на тему "Вища освіта в Європейському Союзі: міф чи реальність. Основні тренди та виклики для українських студентів".
Любите гострі дискусії та дебати? Маєте свою думку про відносини України та ЄС і хочете поділитися нею з іншими? Втомилися від безглуздих перепалок у фейсбуці і хочете справжніх гострих баталій? Приходьте на дискусійний клуб у стилі hardtalk у м. Чернігів.
Що: Дискусійний Клуб «Вища освіта в Європейському Союзі: міф чи реальність. Основні тренди та виклики для українських студентів»
Де: Чернігів, вул. Шевченка, 5, прес-центр
Коли: 22 лютого о 14:00
У заході візьмуть участь представники влади, бізнесу, навчальних закладів, громадських організацій. Також буде можливість поспілкуватися з організаторами стажувань та навчань у Європі та із студентами, які брали участь у подібних програмах..
Теми, які підніматимуться під час зустрічі: ,
- Освіта в Європі і відтік найкращих спеціалістів. Як і які створити умови в Україні щоб повернути хороших фахівців, що отримали освіту за кордоном
- Які зміни потрібні в освіті і Україні, щоб вона стала конкурентною. Що можна і потрібно запозичити з європейського досвіду
- Навчання та стажування у ЄС для держслужбовців, підприємців, громадських організацій. Наскільки це ефективно? Що вони змінюють?
Для участі потрібна попередня реєстрація на сайті
http://euroquiz.org.ua/discussion-clubs.
Контактна особа:
Оксана Стельмах, 050-954-83-54, 098-914-915-2, ok.stelmakh@gmail.com
Проект «ЄС: вибір української молоді» є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні, виконавцем проекту виступає ГО "Молодіжна Альтернатива".
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.