Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 18:52:31

Презентація книги Михайла Слабошпицького "Наближення до суті. Літературні долі"

24.02.2016   14:00Агенцiя

24 лютого у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського відбудеться презентація книги відомого українського письменника, виконавчого директора Ліги українських Меценатів, лауреата багатьох премій Михайла Слабошпицького «Наближення до суті. Літературні долі» (К., Ярославів Вал, 2015).

У книзі йдеться про 35 літературних доль. Чому саме 35? Можливо, тому, що це – вік помежів’я людської молодості й зрілості?

В кожнім разі – це спроба неакадемічного погляду на письменників від Астольфа де Кюстіна, Володимира Січинського і Миколи Лукаша до Любові Голоти, Василя Слапчука і Василя Голобородька.

А ще спроба відповісти на запитання: письменник – це «приборкувач часу», який може спинити мить, чи тільки «художник-копіїст», що відтворює зримий контекст епохи, констатуючи її проминальність…

До книги увійшли нариси про Аcтольфа де Кюстіна, Володимира Січинського, В’ячеслава Липинського, Василя Мисика, Миколу Лукаша, Миколу Руденка, Романа Іваничука, Дмитра Павличка, Романа Федорова, Володимира Короткевича, Юрія Щербака, Анатолія Шевченка, Валерія Гужву, Василя Захарченка, Євгена Гуцала, Павла Мовчана, Бориса Нечерду, Броніслава Грищука, Анара, Василя Голобородька, Івана Корсака, Володимира Некляєва, Дмитра Іванова, Віктора Баранова, Любов Голоту, Надію Степулу, Григорія Гусейнова, Василя Бондара, Бориса Руденка, Павла Гірника, Наталю Дзюбенко,Василя Слапчука, Павла Вольвача.

Початок презентації о 14.00.
Вхід вільний.

Довідки за тел. 4-04-59, 4-10-03, 4-43-26.
Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3.
 

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.