Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 11:39:55

Експертна зустріч з обговорення пріоритетів урядової політики

18.02.2016   12:00Агенцiя

18 лютого, у четвер, у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади в он-лайн режимі через відеопортал YouТube відбудеться експертна зустріч з питань обговорення пріоритетів урядової політики на тему: «Реформа системи захисту інтелектуальної власності».

Експерти, представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, громадськість говоритимуть про проекти законів України: «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення колективного управління майновими правами суб’єктів авторського права і суміжних прав», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав інтелектуальної власності».

В обговоренні також візьмуть участь представники шести областей держави.

Початок заходу: 12:00 год.

Місце проведення: ауд. № 1 Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади.

Останні новини Чернігівщини

Звернення до Державного архіву області: чим цікавляться громадяни 10:16

Державний архів Чернігівської області є одним з найбагатших в Україні: тут зберігаються документи з кінця XVIII століття до теперішнього часу.

В одному з дитсадочків Чернігова відремонтували укриття завдяки міжнародній підтримці 09:54

Реалізував проєкт Міжнародний благодійний фонд «Янголи Свободи». Вартість – майже 600 тисяч гривень, з яких 527 тисячі профінансував меценат із Казахстану.

Чернігівські спортсмени здобули нагороди на Кубку України з гирьового спорту 09:19

У Києві відбувся Кубок України з гирьового спорту СГСУ, в якому взяли участь понад 200 гирьовиків з восьми регіонів України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини