Тренінг "Електронні та друковані ресурси на допомогу у пошуку роботи"
21 лютого о 12.00 на базі Регіонального тренінгового центру Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка (просп. Миру, 41) відбудеться тренінг "Електронні та друковані ресурси на допомогу у пошуку роботи" у рамках проекту "Інформаційна допомога внутрішньо переміщеним особам – запорука соціальної адаптації", який реалізується ініціативною групою "Небайдужі бібліотекарі", за підтримки Чернігівського обласного відділення УБА, за адміністрування громадської організації "МАРТ", у межах проекту "Українська регіональна платформа громадських ініціатив", що підтримується Європейською комісією.
Шукати роботу – це ціла наука, і чим швидше той, хто зайнятий її пошуком, цю науку опанує, тим швидше він досягатиме бажаних результатів, і тим кращими ці результати будуть. Отже, спробуймо навчитися навикам ефективного пошуку роботи або, точніше, швидкого її знаходження. Бо ж шукати вміють всі, а швидко знаходити – лише дехто. Шукати роботу можна по-різному. Але успішні кандидати завжди використовують два правила: перше – робити це активно, друге – використовувати якомога більше способів. Ми розповімо про переваги та недоліки всіх способів працевлаштування. А також:
– З чого почати пошук роботи.
– Складання і розміщення резюме.
– Моніторинг нових вакансій.
– Як знайти роботу. Співбесіди.
Запрошуються родини вимушених переселенців, жителів і гостей міста.
ВХІД ВІЛЬНИЙ
ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС – ОБОВ’ЯЗКОВИЙ
За додатковою інформацією та попереднім записом звертатися:
Телефони: (0462) 65-14-34, 67-61-97, 098 6034191, 0634685570, 0992583590.
Адреса: 14000 м. Чернігів, просп. Миру, 41
E-mail: korolenkolib@ukr.net
URL: libkor.com.ua
Останні новини Чернігівщини
Порушення правил проїзду перехресть стало причиною ДТП у Чернігові 17:14
Учора, близько 14-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участі трьох автомобілів на перехресті вулиць Гетьмана Полуботка та Олега Міхнюка.
Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу в багатоповерхівці 16:40
У місті Чернігові сталася пожежа в квартирі дев’ятиповерхового житлового будинку.
У Ніжині обговорили оновлення громадського простору 16:25
Відбулося засідання містобудівної ради під головуванням виконувача обов’язків головного архітектора міста Євгена Малюги. На розгляд членів ради було винесено два актуальні питання, що стосуються благоустрою міського простору та його подальшого розвитку.
Спорт рівних можливостей: юні прилучани на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» 15:44
Створення рівних умов для самореалізації та усунення обмежень дозволяє кожній дитині повноцінно розкрити свій потенціал і досягти вершин майстерності. Інклюзивне спортивне середовище стає тим простором, де на перший план виходять віра в себе та наполегливість.
Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09
російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.