Тренінг для журналістів від Представництва Європейського Союзу в Україні
12 лютого о 12.00 на базі Експертного клубу «Чиста політика» відбудеться тренінг для журналістів «Висвітлення європейської тематики в українських медіа в контексті початку імплементації Угоди про асоціацію». Під час заходу журналісти матимуть можливість поспілкуватись з Юргісом Вілчінскасом, Керівником відділу преси та інформації, та Вікторією Давидовою, Радником з питань преси та інформації Представництва ЄС.
Що? Тренінг для журналістів
Коли? 12 лютого 2016 року, п’ятниця, з 12.00 до 15.00
Де? Експертний клуб «Чиста політика» (вул. Полуботка, 6-А)
Учасники тренінгу отримають додаткові знання та навички для більш цікавого, коректного та повного висвітлення питань європейської інтеграції, зокрема зв'язку євроінтеграції з процесом внутрішніх реформ в Україні. Програма тренінгу передбачає розгляд таких питань:
- Угода про асоціацію Україна-ЄС : на що треба звертати увагу журналістам
- Які типові помилки та стереотипи у висвітленні тематики ЄС і як їх уникати
- Основні джерела інформації про європейську інтеграцію, відносини між ЄС та Україною
Під час тренінгу заплановане проведення практичного заняття та вікторини на знання фактів про ЄС.
Тренером виступить Анатолій Марциновський - експерт з європейської тематики, оглядач газети “Газета по-українськи” (www.gazeta.ua), багаторічний автор та редактор інформаційних матеріалів Представництва ЄС в Україні.
Тренінг відбувається в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить в різних містах України. Мета кампанії – поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.
УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ– БЕЗКОШТОВНА
Прохання попередньо повідомити про участь у тренінгу: Ользі Гуртовенко, тел. +38(050)820-27-77, ogurtovenko@internews.ua.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24
108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.
У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20
Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.
«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.