Тренінг "Практична медіаграмотність"
31 січня о 12.00 год. відбудеться тренінг "Практична медіаграмотність" для вимушених переселенців і жителів міста.
Під час тренінгу учасники отримають відповіді на наступні теоретичні та практичні запитання:
• Медіаграмотність як життєво необхідна навичка в сучасній Україні.
• Медіа, інвестори й держава: що кому належить на медіа ринку.
• Своєрідність інформації як товару: що продають медіа?
• Cтруктура українського медіа ринку.
• Новинна грамотність. Як перевірити достовірність та неупередженість інформації. "Техніка безпеки" під час роботи з джерелами. Проекти практичної медіаграмотності в Україні: StopFake.
• Інформаційні війни: як врятуватися від пропаганди або чому вдається манипулювати громадською свідомістю.
• Технології критичного мислення: як сприймати і трактувати інформацію.
Запрошуються родини вимушених переселенців, жителів міста.
ВХІД ВІЛЬНИЙ
ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС – ОБОВ’ЯЗКОВИЙ
За додатковою інформацією та попереднім записом звертатися:
Телефони: (0462) 65-14-34, (0462) 67-61-97, 098 6034191, 0634685570, 0992583590.
Адреса: 14000 м. Чернігів, просп. Миру, 41
E-mail: korolenkolib@ukr.net
URL: libkor.com.ua
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.