Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 15:49:58

Великодній ярмарок у Чернігові

07.04.2012   10:00Агенцiя

7 квітня у Чернігові на Красній площі відбудеться Великодній ярмарок із продажу продовольчих товарів та сувенірних виробів до пасхальних свят. До участі запрошені підприємства торгівлі, харчової та переробної промисловості, які отримають можливість представити та реалізувати свою продукцію в центрі міста.
Окрасою заходу стане виставка майстрів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, де будуть представлені сувенірні вироби. До участі у виставці запрошуються писанкарі, гончарі, різьбярі та інші майстри.
Метою заходу є підтримка вітчизняних товаровиробників, підвищення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, популяризація унікальних традицій та культури нашої держави. Контактні телефони оргкомітету: 777-044, 77-46-68.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».

Відбулося відкриття виставки

Відбулося відкриття виставки "Країна – Фантазія" 12:11

Навряд чи варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А талант він завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна дитина народжується із зерням в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно проросте.

Завершилась комплексна інвентаризація місць накопичення заборонених і непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин

Завершилась комплексна інвентаризація місць накопичення заборонених і непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин 12:03

З початком процесів реформування аграрного сектору економіки місця зберігання непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин почали втрачати власників, піддаватись руйнуванню, розкраданню та потерпати від пожеж. У водні об’єкти, грунти, атмосферне повітря почали потрапляти небезпечні складові пестицидів, забруднюючі їх.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини