Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 22 лютого, 13:59:36

ІІІ сесія Чернігівської міської ради 7 скликання

28.01.2016   10:00Агенцiя

28 січня відбудеться третя сесія Чернігівської міської ради сьомого скликання.
Початок засідання о 10 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7).


На розгляд сесії внесено такі питання:

1. Про Програму економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2016 рік.

2. Про Програму енергоефективної модернізації мереж зовнішнього освітлення міста Чернігова на 2016-2017 роки.

3. Про Програму відшкодування кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження у житловому фонді м. Чернігова на 2016–2019 роки.

4. Про Програму фінансової підтримки комунальних підприємств міста Чернігова на 2016 рік.

5. Про Програму проведення поточного ремонту будинків, об’єктів благоустрою та виконання заходів з підготовки до зими житлового фонду міста Чернігова на 2016 рік.

6. Про Програму реконструкції та капітального ремонту тротуарів, скверів та зон відпочинку міста Чернігова на 2016-2020 роки.

7. Про продовження терміну дії Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Чернігова на 2014 – 2015 роки (45 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (49 сесія 6 скликання) на 2016 рік.

8. Про Програму підтримки громадських організацій м. Чернігова на 2016 рік.

9. Про внесення змін до Програми стабілізації і розвитку міського електричного транспорту міста Чернігова на період до 2017 року.

10. Про Програму розвитку громадянського суспільства в м. Чернігів на 2016-2020 роки.

11. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 січня 2015 року «Про міський бюджет на 2015 рік» (47 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (47 сесія, 49 сесія, 50 сесія, 51 сесія, 52 сесія, 53 сесія 6 скликання, 1 сесія, 2 сесія 7 скликання).

12. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 січня 2015 року «Про місцеві податки» (47 сесія 6 скликання) з доповненнями (49 сесія, 53 сесія 6 скликання).

13. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 28 грудня 2015 року №2/VІІ-6 «Про міський бюджет на 2016 рік».

14. Про внесення доповнень до Плану діяльності Чернігівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

15. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури.

16. Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які підлягають приватизації у 2016 році.

17. Про членство в Чернігівській обласній Асоціації «Ради Чернігівщини».

18. Про План роботи міської ради на 2016 рік.

19. Про Положення про помічника-консультанта депутата Чернігівської міської ради сьомого скликання.

20. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 28.12.2015 року №2/VII-9 «Про структуру виконавчих органів міської ради».

21. Про Положення про виконавчі органи міської ради.

22. Про умови оплати праці першого заступника міського голови.

23. Про зміни до Статуту територіальної громади міста Чернігова.

24. Про надання дозволів на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам, членам сімей загиблих учасників АТО, для ведення індивідуального садівництва.

25. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою про передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам, поновлення договорів оренди громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, обслуговування гаражів та городництва.

26. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та городництва.

27. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.

28. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам.

29. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.

30. Про депутатські запити.

31. Різне.

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини