Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 21:48:41

Зустріч Чернігівського міського голови з делегацією Люблінського воєводства

15.01.2016   10:00Агенцiя

15 січня о 10 годині в приміщенні Чернігівської міської ради відбудеться зустріч Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка з делегацією Люблінського воєводства (Республіка Польща). У складі делегації:
- Анджей Пружковскі – заступник голови  воєводського сеймику Люблінського воєводства, член Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи;
- Ришард Новак – голова Ради Польського об'єднання оптових ринків;
- Кшиштоф Челадка – голова Люблінського товариства споживачів оптових ринків.

В зустрічі також візьмуть участь віце-президент Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи Наталія Романова та президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Костянтин Іванов.
В ході зустрічі планується обговорення можливих шляхів співпраці. За результатами обговорення буде підписано Меморандум про співпрацю Люблінського воєводства та Чернігівської міської ради.
Польська делегація також вручить подарунки Чернігівським дітям загиблих та учасників АТО.
Після офіційної зустрічі запланована робоча зустріч з керівництвом Чернігівської регіональної торгово-промислової палати та представниками зацікавлених господарюючих суб’єктів.
В суботу польська делегація відвідає Меморіальний комплекс «Пам’яті героїв Крут» та Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» м. Батурин.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.