Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 06:16:50

Прес-конференція "Свавілля СБУ, кого захищаємо? Частина 2"

14.01.2016   11:00Агенцiя

Учасники розкажуть про неправомірні дії співробітників СБУ та прокуратури в Чернігівській області стосовно незаконного затримання співробітника міліції та штучного створювання показників своєї роботи. Проілюструємонаявні неправомірні приклади діяльності фахівців правоохоронної системи Чернігівщини. (Як «зробити» кримінальну справу, використовуючи службові повноваження. Справи «корупціонерів»  - факти та реалії. Правоохоронна система Чернігівщини – «перезавантаження» чи «збій»?) Відео, фото, факти, свідки,  документи.

Учасники: представники правозахисного  та адвокатського руху Чернігівщини, а також фігуранти «кримінальних» справ.

Запрошені офіційно листом:
- заступник прокурора Чернігівської області, старший радник юстиції Сірик Д.С,
- начальник слідчого відділу прокуратури  Кожедуб Є. М.
- начальник слідчого управління ГУНП в Чернігівській обл, підполковник міліції  Гончаров Є.С.,
- представники СБУ в Чернігівській обл.,(очікується підтвердження).

Захід відбудеться 14 січня об 11.00 вдискусійному клубі «Експертна Думка» за адресою: вул. Полуботка 6а, м. Чернігів.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини