Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 серпня, 17:52:24

Прес-тур до фермерського господарства “Злагода”

29.03.2012   08:45Агенцiя

Як чернігівські фермери готуються до посівної? Яку техніку використовують на своїх полях? І на яку галузь АПК роблять ставку, зокрема, в СТОВ АПК “Злагода”, що діє в Ніжинському районі? На ці та багато інших запитань журналісти отримають відповіді під час прес-туру, що відбудеться 29 березня.

Представники регіональних та всеукраїнських ЗМІ відвідають фермерське господарство, яке очолює депутат Ніжинської районної ради, голова постійної комісії з питань АПК, земельних та майнових відносин Микола Миколайович Полуда.
Побуваємо також у ТОВ АПК “Магнат”, яке спеціалізується на розведенні коней.

Питання для обговорення:
– Новітні технології у рослинництві та тваринництві на прикладі СТОВ АПК “Злагода”;
– Виробництво та збут сільськогосподарської продукції – проблеми на досягнення;
– Інвестиції в АПК;
– Коневодство – хобі керівника господарства чи дохідний бізнес;
– Перспективи розвитку АПК на Чернігівщині;
– Як фермери ставляться до ідеї про вільний продаж української землі.

Увага!
Збір журналістів 29 березня о 8.45 біля видавництва “Деснянська правда”. Виїзд до Ніжинського району – о 9.00. Орієнтовне повернення до Чернігова – о 17.00.

Для участі у прес-турі обов’язково акредитуйтеся за тел.: 066-304-89-87 (Вікторія) чи за електронною поштою my-city@media-center.net.ua.

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.