Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 травня, 22:57:48

Круглий стіл: "Чи знайдуться гроші у бюджеті, щоб захистити чернігівців від туберкульозу"

24.12.2015   14:00Агенцiя

24 грудня, у четвер, у дискусійному клубі «Експертна думка» відбудеться круглий стіл на тему: «Чи знайдуться гроші у бюджеті, щоб захистити чернігівців від туберкульозу?».
До участі запрошуються представники медичних закладів з лікування та профілактики туберкульозу, депутати Чернігівської міської та обласної рад, представники громадських організацій, та всі зацікавлені громадяни, що прагнуть взяти участь уобговоренні проблем пов’язаних з забезпеченням діагностичними препаратами, які застосовуються для виявлення захворювання на туберкульоз.
Організатор заходу Чернігівська обласна громадська організація «Центр політичних студій та аналітики» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».
Круглий стіл розпочнеться о 14:00, 24 грудня в приміщенні дискусійного клубу «Експертна думка» (м. Чернігів, вул.. Гетьмана Полуботка, 6а).
Контактний телефон: (093)-914-14-67, Старченко Сергій

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини