Керівники земляцьких організацій відвідають Чернігів
24 березня керівники земляцьких організацій у м. Києві відвідають м. Чернігів з метою огляду унікальних давньоруських храмів
Відбудеться зустріч голови обласної державної адміністрації В. М. Хоменка з представниками Асоціації земляцьких організацій областей та регіонів України у м. Києві, в ході якої буде здійснена процедура передачі координаторства від Товариства «Чернігівське земляцтво» у м. Києві до МГО «Земляцтво Херсонщини».
Зустріч голови ОДА із представниками земляцьких організацій відбудеться 24 березня об 11.50 в Борисоглібському соборі (на Валу).
В Борисоглібському соборі також запланований виступ Академічного хору ім. Д. Бортнянського.
Журналістів запрошуємо на 11.40 до Борисоглібського собору.
Останні новини Чернігівщини
9 січня відзначають Міжнародний день хореографа та День словесника. 08:50
День 1416 Російська агресія - Day 1416 Russian aggression
У Прилуцькій гімназії №13 облаштували протирадіаційне укриття 12:46
У Прилуцькій гімназії №13 імені Святителя Іоасафа Бєлгородського облаштували гідні умови для безпечного очного навчання. Із робочим візитом у навчальному закладі – начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус
Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40
Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.
8 січня: цей день в Україні і світі 08:31
День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression