В’язні сумління: захист прав як фактор небезпеки
Перегляд документального фільму про репресії проти активних громадян у Білорусі із подальшою відкритою дискусією за участю білоруських правозахисників
5 грудня о 12. 00 в обласній науковій бібліотеці імені Короленка в Чернігові відбудеться відкритий перегляд документального фільму «Вясна», організований однойменним правозахисним центром у партнерстві з Освітнім домом прав людини в Чернігові. Це фільм про історію правозахисного руху в Білорусі періоду її незалежності, в якій було побиття членів парламенту, що голодували на знак протесту проти референдуму 1995 року, зниклі безвісти колишні очільники МВС та ЦВК, розігнані владою акції масового протесту проти фальсифікації виборів і СІЗО, переповнені активістами, серед яких були кандидати у президенти та рядові учасники протестів.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.