Інформаційна зустріч "Вдосконалення системи державних закупівель"
8 грудня об 11.00 відбудеться інформаційна зустріч «Вдосконалення системи державних закупівель».
Експерти Чернігівського Центру Прав Людини представлять підсумковий документ за результатами проведеного громадського моніторингу державних закупівель в сфері освіти та круглого столу.
Запрошуємо до участі в заході замовників та потенційних учасників процедур державних закупівель, голів, секретарів та членів комітетів з конкурсних торгів бюджетних установ міста Чернігова, представників громадських організацій та ЗМІ.
Місце проведення:
Навчально-методичний центр профспілок, м. Чернігів, вул. Шевченка 105а, ауд. 202.
Контактна особа: Олександр Підгорний
тел./факс (0462) 67-75-75, pravo@cn.relc.com
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.