Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 10:54:34

Національна консультація "Як інститути громадянського суспільства України можуть підтримати впровадження Цілей сталого розвитку?"

05.12.2015   10:00Агенцiя

5 грудня у конференц-залі готелю «Україна», 4 поверх (м. Чернігів, просп. Миру, 33) відбудеться Національна консультація «Як інститути громадянського суспільства України можуть підтримати впровадження Цілей сталого розвитку?» між представниками місцевих організацій громадянського суспільства та соціально активних громадян Чернігівщини.

Під час заходу відбудеться обговорення ролі громадянського суспільства, волонтерів та активістів у націоналізації, реалізації та моніторингу Одночасно Національн консультації пройдуть в 11 областях України.

Організатори Представництво ООН в Україні,  Волонтери ООН, Ресурсний центр ГУРТ та Громадська організація «МАRТ»

Початок заходу о 10:00

Закінчення заходу о 13:30

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня 09:26

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні 09:13

13 липня в Чернігівській міській раді відбувся Конкурс щодо надання права на укладення договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою по розміщенню тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 липня до 8:00 14 липня 2020 року.

Як виконується рішення обласної ради

Як виконується рішення обласної ради "Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки" 08:49

Оголошено про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення прийняла комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини