Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 січня, 07:33:49

Семінар-навчання з написання грантів та пошуку міжнародної донорської допомоги за участю волонтерів Корпусу Миру США

01.12.2015   08:00Агенцiя

1 грудня на базі Чернігівського центру підвищення кваліфікації працівників органів державної влади відбудеться семінар-навчання з написання грантів та пошуку міжнародної донорської допомоги за участю волонтерів Корпусу Миру США.

Організатор - управління стратегічного розвитку міста та туризму Чернігівської міської ради

В програмі семінару-навчання: визначення донорських організацій, пошук грантів та розробка грантової заявки, методи звітування та стандарти проектів, практичні навчання.

Початок о 8 годині.

На семінар-навчання запрошуються представники управлінь та відділів міської ради та неприбуткових громадських організацій.

Останні новини Чернігівщини

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини