Чи готові новообрані депутати пересісти на інвалідні візки на 1 годину?
1 грудня, депутати новообраної міської ради від різних фракцій протягом однієї години відчують себе на місці людей з обмеженою мобільністю. Ми запропонуємо їм протестувати на собі фізичну доступність міста Чернігова.
Депутатам буде запропоновано добратися від міської ради до готелю «Україна»:
подолавши маршрут в інвалідному візку;
пройшовши людною вулицею із зав‘язаними очима;
пройшовши з дитячою коляскою (в тому числі через підземний перехід);
побувши в ролі супроводжуючого дитини в інвалідному візку.
Після такого експерименту, під час круглого столу, присутні поділяться своїми враженнями щодо складнощів з якими вони зіштовхнулися пересуваючись по місту.
Сподіваємось, що отриманий досвід послужить гарним поштовхом для початку плідного діалогу з владою, пошуку рішень і допоможе зробити Чернігів містом дійсно зручним для всіх.
*Маломобільні групи населення - це не лише люди з інвалідністю, але й батьки з дітьми на дитячих колясках, люди похилого віку, люди з тимчасовими проблемами зі здоров'ям.
Ми впевнені, простір має бути однаково доступним для всіх!
Акція стартуватиме 1 грудня о 14-00 біля входу до Чернігівської міської ради.
Прес-конференція розпочнеться о 15-00 в конференц-залі готелю «Україна» (4-й поверх).
За додатковою інформацією звертатися до Трубенок Олени, голови правління громадської організації "Голос батьків" (068-120-3690)
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression