Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 02:25:51

Семінар-нарада з питань удосконалення моніторингу у сфері ТБ/ВІЛ-ко-інфекції

25.11.2015   11:00Агенцiя

25 листопада у місті Чернігові відбудеться семінар-нарада з питань удосконалення моніторингу у сфері ТБ/ВІЛ-ко-інфекції у медичних закладах області.

На нараді будуть присутні керівники обласних медичних закладів, головні лікарі ЦРЛ, ЦМЛ, ЦПМСД,  УОЗ Чернігівської міської ради.

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у висвітленні заходу.

Час та місце проведення: 25 листопада об 11:00, м. Чернігів, вул. Волковича, 25, КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня», поліклінічне відділення, конференц-зал.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.