Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 06:14:07

ІСАР "Єднання" представить в Чернігові дві нові програми для громадських організацій

23.03.2012   11:00Агенцiя

В п'ятницю, 23 березня в 11.00 годині в прес-клубі "Чиста політика" (м. Чернігів, вул. Г.Полуботка, 6А )  відбудеться презентація Програми UNITER з підтримки організаційної спроможності організацій громадянського суспільства та Програми "Школа фондів громад".

Захід проводитимуть представники Iніціативного центру сприяння активності та розвитку громадського почину "Єднання" (ІСАР "Єднання").

На презентації Ви зможете детальніше дізнатися про конкурс грантів Програми UNITER, завдяки якому Ваші організації можуть отримати ваучери (гранти) для власного організаційного розвитку. Презентація може бути цікавою також і для організацій, які надають послуги з проведення тренінгів для ОГС.

Програма "Школа фондів громад" має на меті сприяння розвитку фондів громад в Україні для підвищення їх ролі у вирішенні місцевих проблем і забезпечення їх активної майбутньої життєдіяльності. В цій частині презентації Ви зможете дізнатися яким чином можна прийняти участь у конкурсі ІСАР "Єднання", який спрямований на підтримку серйозних ініціатив зі створення та розвитку фондів громад. Це може бути також цікаво і для ініціативних груп з населених пунктів області, які прагнуть створити фонд громади.

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини