Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 серпня, 07:10:13

ІСАР "Єднання" представить в Чернігові дві нові програми для громадських організацій

23.03.2012   11:00Агенцiя

В п'ятницю, 23 березня в 11.00 годині в прес-клубі "Чиста політика" (м. Чернігів, вул. Г.Полуботка, 6А )  відбудеться презентація Програми UNITER з підтримки організаційної спроможності організацій громадянського суспільства та Програми "Школа фондів громад".

Захід проводитимуть представники Iніціативного центру сприяння активності та розвитку громадського почину "Єднання" (ІСАР "Єднання").

На презентації Ви зможете детальніше дізнатися про конкурс грантів Програми UNITER, завдяки якому Ваші організації можуть отримати ваучери (гранти) для власного організаційного розвитку. Презентація може бути цікавою також і для організацій, які надають послуги з проведення тренінгів для ОГС.

Програма "Школа фондів громад" має на меті сприяння розвитку фондів громад в Україні для підвищення їх ролі у вирішенні місцевих проблем і забезпечення їх активної майбутньої життєдіяльності. В цій частині презентації Ви зможете дізнатися яким чином можна прийняти участь у конкурсі ІСАР "Єднання", який спрямований на підтримку серйозних ініціатив зі створення та розвитку фондів громад. Це може бути також цікаво і для ініціативних груп з населених пунктів області, які прагнуть створити фонд громади.

Останні новини Чернігівщини

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками 15:10

У Чернігові кожна родина при народженні дитини отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.

За загиблих у липні Захисників України помолилися у Чернігові

За загиблих у липні Захисників України помолилися у Чернігові 15:01

6 серпня в Чернігові у козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православної церкви України відповідно вимог карантину та рекомендацій Чернігівської облдержадміністрації проведено традиційну панахиду за усіма воїнами, які в ЛИПНІ 2020 року загинули в боях за незалежність України.

Обсяги реалізованої продукції промисловості. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості. ДОВІДКА 14:50

Підприємства області в січні–червні 2020 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 15301,5 млн.грн.

СБУ викрила підпільний цех з виробництва контрафактного пального

СБУ викрила підпільний цех з виробництва контрафактного пального 14:44

Співробітники Управління Служби безпеки України в Чернігівській області у взаємодії зі слідчими ДФС викрили організовану групу, яка налагодила нелегальне виробництво і продаж фальсифікованих нафтопродуктів у промислових обсягах. «Прибуток» фігурантів становив майже 2 мільйони гривень щомісяця.

Андрій Прокопенко: Готуємось представити потенціал Чернігівщини на Третьому форумі регіонів України та Білорусі

Андрій Прокопенко: Готуємось представити потенціал Чернігівщини на Третьому форумі регіонів України та Білорусі 14:31

6 серпня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко взяв участь у засіданні організаційного комітету з підготовки Третього Форуму регіонів України та Білорусі.