Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 жовтня, 13:52:38

ІСАР "Єднання" представить в Чернігові дві нові програми для громадських організацій

23.03.2012   11:00Агенцiя

В п'ятницю, 23 березня в 11.00 годині в прес-клубі "Чиста політика" (м. Чернігів, вул. Г.Полуботка, 6А )  відбудеться презентація Програми UNITER з підтримки організаційної спроможності організацій громадянського суспільства та Програми "Школа фондів громад".

Захід проводитимуть представники Iніціативного центру сприяння активності та розвитку громадського почину "Єднання" (ІСАР "Єднання").

На презентації Ви зможете детальніше дізнатися про конкурс грантів Програми UNITER, завдяки якому Ваші організації можуть отримати ваучери (гранти) для власного організаційного розвитку. Презентація може бути цікавою також і для організацій, які надають послуги з проведення тренінгів для ОГС.

Програма "Школа фондів громад" має на меті сприяння розвитку фондів громад в Україні для підвищення їх ролі у вирішенні місцевих проблем і забезпечення їх активної майбутньої життєдіяльності. В цій частині презентації Ви зможете дізнатися яким чином можна прийняти участь у конкурсі ІСАР "Єднання", який спрямований на підтримку серйозних ініціатив зі створення та розвитку фондів громад. Це може бути також цікаво і для ініціативних груп з населених пунктів області, які прагнуть створити фонд громади.

Останні новини Чернігівщини

білорусь біля України готує аеродроми, казарми та залізницю для військ рф 21:53

У білорусі спостерігається розбудова військових аеродромів, будівництво казарм, а також перевірка білоруської залізниці для перевезення ешелонів з військовослужбовцями.

Аграрії Чернігівщини залучили понад ₴3,37 мільярда «доступних кредитів» 21:51

За програмою «Доступні кредити 5–7–9%» 33 626 аграріїв цьогоріч залучили 62,509 мільйона гривень кредитів.

Безпека в закладах освіти - пріоритетне завдання рятувальників Чернігівщини 21:46

Як спонукати сучасних дітей до навчання, особливо з такої важливої теми як правила безпеки життєдіяльності?

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору 21:38

Війна в Україні створює ще більш сприятливі умови для поширення кору. Військові дії спричинили руйнування медичної інфраструктури, ускладнили доступ людей до медичних послуг, зокрема вакцинації.

Послуги служби зайнятості онлайн

Послуги служби зайнятості онлайн 21:34

Записатися на прийом до фахівця служби зайнятості можна, не виходячи з дому.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини