Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 20:13:07

Публічна лекція Володимира Пилипенка "Українські козаки в полоні стереотипів"

25.11.2015   15:00Агенцiя

25 листопада о 15-00 в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбудеться публічна лекція Володимира Пилипенка "Українські козаки в полоні стереотипів".
Ми бачимо козацтво так, як нам розповідали у школі, написали у книжках та показали у фільмах. А чи справді козаки були такими, як нам говорили? Звідки взялися козаки? Основні теорії походження козацтва: хозарська, бродницька, уходницька, боярська, радянська та інші. Козатво і Великий кордон Європи. Чи був Козак Мамай українцем? Тюркські впливи на українське козацтво.

Чекаємо на Вас у Галаганівській залі Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана за адресою: м. Чернігів, вул. Горького,6.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини