Виборча кампанія на Чернігівщині. Які ж вони чернігівські реалії
У вівторок 10 листопада о 14.00 у прес-центрі "Місцеві вибори 2015. Чернігівщина" (Чернігів, вул. Шевченка 5, поверх 4) відбудеться обговорення «Виборча кампанія на Чернігівщині. Які ж вони чернігівські реалії?»
16 вересня 2015 року прес-центр «Місцеві вибори 2015. Чернігівщина» проводив експертне обговорення «Перші 10 днів виборчої кампанії: чернігівські реалії». Експерти шукали відповіді на питання: хто активні гравці місцевої виборчої кампанії на Чернігівщині? чи зафіксовані перші порушення? як відображені місцеві вибори у засобах масової інформації області? та чого чекати від виборчої кампанії найближчим часом?
Також серед учасників заходу було організовано «політичний тоталізатор». Кожен міг зробити власний прогноз майбутнього складу Чернігівської обласної та міської рад.
Як і було обіцяно ми повертаємося до цієї теми, щоб можна було визначити переможця, який вказав найближчий результат.
Також запрошуємо експертів, представників політичних партій, які брали участь у виборчих перегонах, обговорити такі питання:
• На скільки змінилася політична мапа Чернігівщини?
• Чи зможуть утворитися проукраїнські більшості в місцевих радах області?
• Який спадок залишила після себе обласна рада шостого скликання?
• Які головні завдання постають перед новообраними депутатами?
Спеціальний гість обговорення – голова Чернігівської обласної ради 6 скликання Микола Звєрєв.
Для участі у заході просимо акредитуватися до 10.00 вівторка 10 листопада (телефоном -050-954-83-54 або на електронну пошту: cg.monitor@gmail.com)
Місце проведення: Чернігів, вул.Шевченка, 5, прес-центр «Місцеві вибори – 2015. Чернігівщина» (4 поверх).
Дата проведення: вівторок, 10 листопада о 14.00
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.