Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 10:21:14

"Організація та проведення VII Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця"

19.03.2012   11:30Агенцiя

Запрошуємо Вас на засідання прес-клубу "Ділове слово" управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, яке відбудеться у понеділок, 19 березня об 11:30. в залі засідань за адресою: м. Чернігів, вул. Бєлінського, 11.
Тема засідання прес-клубу - "Організація та проведення VII Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця"".
Інформуватимуть: начальник управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації Оксана Сердюк, координатор згаданої акції по Чернігівській області Ольга Кукуюк, представники Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця", члени організаційного комітету з підготовки та проведення акції у Чернігівській області.
Учасники засідання планують поінформувати присутніх про календарний план, порядок організації та проведення VІІ щорічної Всеукраїнської акції "Серце до серця", склад організаційного комітету, роль студентської молоді у проведенні акції.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".