Прес-конференція за результатами кампанії "Стеж за грошима"
22 жовтня о 12:00 у Чернігові, в дискусійному клубі «Експертна думка», за адресою вул. Гетьмана Полуботка, 6а відбудеться підсумкова прес-конференція за результатами кампанії «Стеж за грошима», яка втілювалась Громадським Рухом ЧЕСНО та Всеукраїнська ініціатива «Активна громада».
На прес-конференції активісти оприлюднять дані про те, хто з кандидатів на посаду міського голови Чернігова та кандидатів до Чернігівської міської ради підписали з Рухом ЧЕСНО «Декларації відповідальності».
Кампанія «Стеж за грошима» проходила у 25 містах упродовж серпня – жовтня 2015 року, до її проведення долучилось понад 10 000 громадян. Завданням кампанії було привернути увагу громадськості до питання грошей у політиці та прозорості виборчих фінансів.
За детальною інформацією звертатись: Андрій Кужель (098) 1181488
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression