Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 22:41:21

Презентація громадської правоохоронної структури "Сєвєр"

20.10.2015   12:00Агенцiя

20 жовтня 2015 року о 12-00 за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка 6А (у приміщенні дискусійного клубу «Експертна думка»), відбудеться прес-конференція, на якій буде презентована створена в Чернігівській області цивільна громадська правоохоронна структура – громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Сєвєр».
 У ході прес-конференції будуть висвітлені наступні питання:
- Цілі і завдання, які ставить перед собою громадське формування;
- Презентація плану розвитку Формування за напрямами:
охорона державного кордону;
боротьба з порушеннями громадського порядку та профілактична робота серед населення регіону;
проведення роботи з національно-патріотичного виховання серед дітей та молоді відповідно до Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 — 2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580/2015
Запитання та відповіді.

У прес-конференції беруть участь:

  • Горний Юрій Борисович, начальник Штабу громадського формування
  • Акулич Микола Сергійович, командир підрозділу аеророзвідки «Сєвєр»
  • Рокитський Євген Леонідович, член Громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України
  • Алексеєва Світлана Михайлівна, голова Правління Фонду підтримки безпеки Сіверщини

Представники УМВС України в Чернігівській області та Чернігівського Прикордонного загону Північного регіонального управління ДПС України.

Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Сєвєр» створене за ініціативи патріотично налаштованих соціально активних громадян з числа бійців добровольчого батальйону «Сєвєр», волонтерів та громадських активістів і здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону" від 22 червня 2000 року №1835-ІІІ, інших законодавчих та нормативно-правових актів України, рішень місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування з питань охорони громадського порядку і державного кордону, боротьби із злочинністю і адмінправопорушеннями.
Головна мета створення громадського формування – згуртування небайдужих до долі північних рубежів держави і країни в цілому соціально свідомих громадян задля сприяння органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам, підрозділам Державної прикордонної служби України та органам виконавчої влади, а також посадовим особам у запобіганні та припиненні кримінальних і адміністративних правопорушень, захисті життя та здоров'я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, а також у рятуванні людей і майна під час стихійного лиха та інших надзвичайних ситуацій.
Створене свідомими патріотами для забезпечення безпеки.
Згуртувавшись – ми сила!

Додаткову інформацію можна отримати:
зателефонувавши – 653-588 або (073) 4880550
написавши – sever.gf.chernigov@gmail.com
прочитавши - www.facebook.com/severbat

Останні новини Чернігівщини

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили 11:51

Якщо ви давно не дивилися хороших фільмів, то прийшов час надолужити згаяне. Пропонуємо ознайомитися з добіркою з 12 приголомшливих фільмів, що з’явилися в прокаті в минулому 2019 році. Це фільми, які гарантовано не залишать вас байдужими.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або "перловки" 11:39

Перловка — удивительный продукт. Очень питательный. Это обработанное ячменное зерно. А именно ячменная каша поддерживала гладиаторов Древнего Рима перед боями. Достоинство перловой крупы — невысокая калорийность. Всего 109 ккал на 100 г. Кстати, замедлить процесс старения не хотите ли? Бегом за перловкой! Она богата лизином — природным коллагеном. Не нужно никакого дорогущего крема. Вот оно — решение. Простое.

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року 10:50

5 квітня точне сполучення Юпітера та Плутона в Козерозі. Це кінець тотального контролю на користь нового миру. Люди вчаться жити з новим досвідом, з’являються можливості, завдяки серйозним змінам, починається новий цикл життя в глобальних масштабах. Змінюється структура економіки, події у великому бізнесі чи політиці, торкнуться кожної людини.

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини