Літературно-мистецьке свято "І лине над землею Шевченкове святеє слово…"
19 березня в Центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського до річниці народження та з нагоди вшанування пам'яті Тараса Шевченка відбудеться загальноміське літературно-мистецьке свято "І лине над землею Шевченкове святеє слово…". Початок о 14.00 годині. Захід відкриє Олег Васюта - начальник управління культури міської ради, заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства. З доповіддю "Тарас Шевченко на Чернігівщині" виступить Ольга Єрмоленко - вчений секретар Чернігівського літературно-меморіального музею - заповідника М. Коцюбинського.
Про Тараса Шевченка, як особистість, про його місце в житті розповість письменниця, лауреат премії імені М. Коцюбинського, викладач Чернігівського інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К. Ушин-ського, заступник голови обласної організації спілки письменників України Ганна Арсенич. До уваги присутніх запропоновані книжкова виставка та коментований огляд літератури "Ім'я Шевченка - народна святиня", який озвучить Ольга Гайова - завідувачка відділом обслуговування бібліотеки ім. М. Коцюбинського.
Свято закінчиться літературно-музичною композицією "Шевченкове слово в віках не старіє" за участю викладачів та учнів музичних закладів міста.
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.