Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 10:58:58

Літературно-мистецьке свято "І лине над землею Шевченкове святеє слово…"

19.03.2012   16:00Агенцiя

19 березня в Центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського до річниці народження та з нагоди вшанування  пам'яті Тараса Шевченка відбудеться загальноміське літературно-мистецьке свято "І лине над землею Шевченкове святеє слово…". Початок о 14.00 годині. Захід відкриє Олег Васюта - начальник управління культури міської ради, заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства. З доповіддю "Тарас Шевченко на Чернігівщині" виступить Ольга Єрмоленко - вчений секретар Чернігівського літературно-меморіального музею - заповідника М. Коцюбинського.
Про Тараса Шевченка, як особистість, про його місце в житті розповість письменниця, лауреат премії імені М. Коцюбинського,  викладач Чернігівського інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К. Ушин-ського, заступник голови обласної організації спілки письменників України Ганна Арсенич. До уваги присутніх запропоновані книжкова виставка та коментований огляд літератури "Ім'я Шевченка - народна святиня", який озвучить Ольга Гайова - завідувачка відділом обслуговування бібліотеки ім.  М. Коцюбинського.
Свято закінчиться літературно-музичною композицією "Шевченкове слово в віках не старіє"  за участю викладачів та учнів музичних закладів міста.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".