Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 05:39:01

Чи зменшиться рівень корупції в новообраних радах Чернігівщини?

20.10.2015   11:00Агенцiя

Представники семи політичних сил завтра, 20 жовтня, будуть думати, як зробити діяльність майбутньої Чернігівської міської ради прозорою, під час круглого столу «Які партії на Чернігівщині  робитимуть Ради прозорішими  і які відмовилися це робити?». В рамках заходу також будуть презентовані результати всеукраїнської громадської компанії «Прозорі ради» у Чернігівській  області.

Так, приймати участь у круглому столі погодилися кандидат на посаду міського голови від «Самопомочі» Володимир Зуб та керівник міського осередку Ольга Хоніч, представник «Опозиційного блоку» Олег Шеремет та «Радикальної партії Олега Ляшка» Дмитро Блауш.

Також, свої представників пообіцяли направити «Блок Петра Порошенка «Солідарність»», «Демократичний Альянс», «Батьківщина» та «Аграрнапартія». Конкретної відповіді щодо своєї участі так і не дали представники партії «Наш край».

Організатори круглого столу, через засоби масової інформації, звертаються до представників інших політичних сил завітати на захід.

В рамках  круглого столу  будуть озвучені відповіді на наступні питання:

-  Які місцеві осередки партій підписали, а які відмовилися підписати меморандум про впровадження нового антикорупційного законодавства на рівні місцевих рад?
-  Які антикорупційні норми мають в першу чергу бути прийнятими після виборів?
-  Які можливості для громадян та журналістів відкриють запровадження норм нового антикорупційного законодавства на рівні місцевих рад?

Час проведення:  20 жовтня, 11:00
Місце проведення: дискусійний клуб «Експертна думка», за адресоюм.Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка 6 –а
Запрошуємо журналістів взяти участь у заході. Реєстрація відбуватиметься на місці.
Контактна особа для преси: Павло Пущенко (063)4785562

Захід організовується громадською організацією «Чернігівський освітній центр «Ініціатива»  спільно з Центром політичних студій та аналітики (Київ) в рамках проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що реалізується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ