Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 03:21:52

Чернігівські підприємці пропонують кандидатам у депутати підписати з ними угоду

16.10.2015   12:00Агенцiя

Меморандум про співпрацю з кандидатами у депутати пропонують підписати чернігівські підприємці. В цьому меморандумі - вимоги та пропозиції щодо покращення бізнес-клімату, напрацьовані в місцевому бізнес-середовищі. Хто з кандидатів у депутати готовий почути ці пропозиції, а головне – реалізовувати їх на практиці? Дізнаємося в п"ятницю, 16 жовтня 2015 р., під час зустрічі в Медіа-центрі «Моє місто» (готель «Україна», 4 поверх). Початок – 12.00.

- Пропозиції підприємців надіслані на адреси всіх партій, які висувають своїх представників. Ставлячи свій підпис, учасники круглого столу не тільки демонструють підтримку малого та середнього бізнесу, а й готовність реалізувати пропозиції щодо покращення бізнес-клімату в м. Чернігові, - підкреслює один з координаторів цього проекту, голова Центру підтримки малого та середнього бізнесу Ірина Березинець. - Ця зустріч проходитиме за ініціативою Коаліції малого та середнього бізнесу м. Чернігова та регіональних партнерів проекту USAID «Впевнений бізнес - заможна громада».

Запрошуємо до участі всіх зацікавлених кандидатів, представників ЗМІ та громадськості! Початок обговорення – 12.00.

Координатори проекту:
Березинець Ирина, 0979321105; e – mail: berezenets@gmail.com
Опришко Тетяна, 0937496656; e - mail: tana.opko@gmail.com
Жимолостнова Світлана, 0685118357; e – mail: chernihivednict@mail.ru

Місце зустрічі: готель «Україна», (м. Чернігів, пр. Миру, 33, 4 поверх).

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.