Прем’єрний показ фільму "Рейд"
14 жовтня, у середу, до Дня захисника України у кінотеатрі «Мультиплекс» (Чернігів) відбудеться прем’єрний показ фільму «Рейд».
Стрічка розповідає про безпрецедентний рейд українських десантників у тилу ворога під час наступу російської регулярної армії в Донбасі. Фільм створений за підтримки Міноборони і Генштабу Збройних Сил України.
Прем’єрний показ відбудеться за сприяння голови Чернігівської ОДА Валерія Куліча та Чернігівського підрозділу ТОВ «Мультиплекс — Холдинг».
Адреса кінотеатру «Мультиплекс»: ТРЦ "Голлівуд" (Чернігів, вул. 77-ї Гвардійської Дивізії, 1А).
Початок сеансу о 14:30 год.
Вхід вільний.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.