Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 14:38:11

"Політичний девичник": Жінки в місцевій політиці. Як подолати стереотипи?

12.10.2015   13:30Агенцiя

У понеділок 12 жовтня о 13.30 у прес-центрі "Місцеві вибори 2015. Чернігівщина" (Чернігів, вул. Шевченка 5, поверх 4) відбудеться "політичний девичник": Жінки у місцеві політиці. Як подолати стереотипи?

Будуть розглядатися наступні питання:

- аналіз списків партій до Чернігівської міської ради щодо дотримання гендерної квоти;

- дискусія, за участі кандидаток в депутати Чернігівської міської ради всіх політичних сил, які беруть з таких питань:

  •     з якими проблемами стикаються жінки у політичному житті?
  •     чому є важливим присутність жінок у депутатському корпусі?
  •     чому жінки можуть бути ефективнішими і успішнішими в політиці?
  •     як родина сприймає жінку-політика і чи обов'язково робити вибір "або сім'я або політика"?

- запитання-відповіді, обговорення

- опитування учасниць "Кого з чоловіків Ви б викреслили із списків, щоб досягти гендерної рівноваги?"

До участі у "політичному девичнике" запрошені кандидатки у депутати Чернігівської міської ради від політичних сил, які зареєстровані Чернігівською міською ТВК. Запрошені по 2 учасниці від однієї політичної сили. Якщо кандидаток не буде, то на їх місці буде розміщена табличка з назвою політичної партії.

Запрошуємо представників ЗМІ та громадськості до участі у дискусії та спілкуванні.

Контакти: 050-954-83-54, 0988-914-915-2 Оксана Стельмах

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині 13:07

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область. Інформації про постраждалих не надходило.

Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань

Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань 12:45

12 червня вночі атаки ворога зазнало селище Михайло-Коцюбинське – там чули 4 вибухи. Внаслідок удару російської армії суттєві пошкодження отримала нещодавно відновлена будівля місцевого ліцею.

Навіть краплинка крові рятує життя: в обласній дитячій лікарні відзначили донорів Чернігівщини 11:41

Всесвітній день донора крові відзначається щорічно 14 червня. Сьогодні, напередодні свята, в Чернігівській обласній дитячій лікарні дякували тим, хто свідомо та самовіддано ділиться своєю кров'ю задля порятунку інших.

Довічне позбавлення волі: у Чернігові суд виніс вирок обвинуваченому у вбивстві двох інструкторів у навчальному центрі 11:06

Чернігівський районний суд визнав винним курсанта у вчиненні умисного вбивства двох інструкторів-військовослужбовців та пораненні ще одного, призначивши йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29

У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини