Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 4 липня, 08:01:49

Навчальний семінар-тренінг "Відкриті списки для парламентських виборів. Європейський досвід і виклики для України"

19.03.2012   14:00Агенцiя

Серія із 10 навчальних семінарів-тренінгів "Відкриті списки для парламентських виборів. Європейський досвід і виклики для України" організовується Українським незалежним центром політичних досліджень в рамках проекту "Просвіта та посилення впливу громадського сектора на підтримку відкритості виборчих процедур" за грантовою програмою IFES "Програма реформування виборчого законодавства" за підтримки USAID.

Серія із 10 навчальних семінарів-тренінгів "Відкриті списки для парламентських виборів. Європейський досвід і виклики для України" організовується Українським незалежним центром політичних досліджень в рамках проекту "Просвіта та посилення впливу громадського сектора на підтримку відкритості виборчих процедур" за грантовою програмою IFES "Програма реформування виборчого законодавства" за підтримки USAID.

Ціль семінарів-тренінгів – передати і обговорити досвід застосування преференційного голосування у пропорційних системах, накопичений в європейських країнах – Латвії, Естонії, Польщі, Румунії.  Семінари в регіонах є  заключним етапом проекту, що слідує після міжнародного семінару "Досвід застосування моделей преференційного голосування у виборчому процесі", який проводиться в Києві 23 лютого 2012 року.
1. Під час семінарів буде представлено
- Бюлетень «Відкриті виборчі списки. Як це працює», підготовлений УНЦПД;
- Матеріали  5 групових експертних інтерв’ю «Відкриті виборчі списки в оцінках експертів з питань виборів», проведених УНЦПД в Чернігові, Запоріжжі, Вінниці, Ірпені, Полтаві у лютому 2012 року.
2. Буде проведено ділову гру «Голосувати відповідально».

Для участі у семінарі потрібно заповнити анкету і до 23 години 15 березня надіслати її на адресу cg.monitor@gmail.com. Всім зацікавленим учасникам буде надіслана програма семінару-тренінгу та підтверджено участь до 15 години 16 березня.

Місце проведення заходу: Чернігів, Шевченка, 5, конференц-зал
Дата проведення заходу: 19 березня, початок о 14.00.

 Завантажити реєстраційну картку на участь тут (.doc, 34Кб).

 

Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі

4 липня цей день в Україні і світі 07:48

ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно  вполював лося на Прилуччині

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36

Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33

Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.