Ошукані інвестори "Домобудівника" пікетуватимуть "АВАЛЬ"
Вже кілька років люди, які вклали кошти у будівництво квартир від чернігівського підприємства «Домобудівник», не можуть отримати житло.
Триває судова тяганина, що досі не може визначити шляхи санації підприємства. Також ніхто не може сказати чи отримають колись ошукані громадяни обіцяні квадратні метри чи бодай яку компенсацію.
Наразі, окрім інвесторів квартир на майно «Домобудівника» претендує і банк «Аваль».
Після кількох судових засідань сторони не змогли прийнятий план санації «Домобудівника», який би всіх задовольнив.
Стомлені та зневірені люди зважились на акцію протесту — у п'ятницю, 11 вересня, пікетуватимуть центральне відділення банку "Аваль" у Чернігові, що на Проспекті Перемоги, 21. Початок акції о 10 ранку.
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.