Як громадськості перемогти у війні? Відкрите обговорення за участю волонтерів
Розпочнеться 12 вересня о 12.00 у готелі «Профспілковий» (вул. Шевченка, 105-а) і продовжиться до cередини наступного дня. В обговоренні візьмуть участь близько сорока представників неурядових організацій з усіх регіонів України, які працюють для покращення умов життя переселенців, учасників АТО та їхніх сімей, поранених і полонених. Мета обговорення – визначити пріоритетні проблеми і домовитися про спільну роботу над їх подоланням, а також поділитися досвідом у вирішенні короткострокових практичних завдань.
Контактна особа: Олена Ріпа, PR-менеджер Освітнього дому прав людини в Чернігові (063-584-78-92).
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.