Прощання із бійцем "Легіону Свободи", капітаном ЗСУ Євгеном Лоскотом
9 вересня в смт. Десна Чернігівської області відбудеться похорон бійця "Легіону Свободи", заступника командира розвідувальної роти 1-ої танкової бригади капітана Євгена Лоскота. Вояк зник безвісти 5 вересня 2014 року в районі Веселої Гори. Його було ідентифіковано за результатами ДНК-експертизи 2 вересня 2015 року.
Як зазначають вояки, що до останнього були з Євгеном, він був одним із тих офіцерів, які відмовилися залишати позиції і лишилися прикривати відступ українських військ із району луганського летовища та прилеглих територій. Бій, в якому Євген вийшов на порятунок своїх побратимів, відіграв значну роль у тому, щоби Щастя лишилося українським. Ворог був дезорієнтованим та не пішов у наступ на місто, вважаючи, що попереду досі сконцентровані значні сили українського війська.
Похорон Героя відбудеться в смт. Десна. Прощання розпочнеться о 10:00 у будинку офіцерів.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.
На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23
Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22
Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.
11 червня: цей день в Україні і світі 08:20
День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48
Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.